More actions
No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 642: | Line 642: | ||
! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_assault_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Assault sites|Assaults]] | ! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_assault_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Assault sites|Assaults]] | ||
! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_headquarter_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Headquarter sites|Headquarter]] | ! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_headquarter_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Headquarter sites|Headquarter]] | ||
|- | |||
| {{icon|gallente2|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Sinq_Laison/Aeman#sec Aeman] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr2|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Aridia/Afinoo#sec Afinoo] | | {{icon|amarr2|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Aridia/Afinoo#sec Afinoo] | ||