More actions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 866: | Line 866: | ||
| Pynekastoh, Rakapas, Teimo | | Pynekastoh, Rakapas, Teimo | ||
| Iwisoda | | Iwisoda | ||
|- | |||
| {{icon|amarr2|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Aridia/Ombil#sec Ombil] | |||
| Yekh | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr2|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kor-Azor/Ravin#sec Ravin] | | {{icon|amarr2|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kor-Azor/Ravin#sec Ravin] | ||
| Line 1,748: | Line 1,754: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| {{icon|thukker tribe|24|Thukker Tribe}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Great_Wildlands/V-4QJC#sec V-4QJC] | | {{icon|thukker tribe|24|Thukker Tribe}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Great_Wildlands/V-4QJC#sec V-4QJC] | ||