More actions
| Line 420: | Line 420: | ||
| Artoun, Ebtesham | | Artoun, Ebtesham | ||
| Isamm | | Isamm | ||
|- | |||
| {{icon|minmatar2|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Heimatar/Odengsolf#sec Odengsolf] | |||
| Balginia | |||
| Avesber, Frarn, Gyng, Illinfrik | |||
| Ivar, Meirakulf | |||
| Usteli | |||
|- | |- | ||
| {{icon|gallente2|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Odilis#sec Odilis] | | {{icon|gallente2|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Odilis#sec Odilis] | ||