More actions
Zoltan Irvam (talk | contribs) |
Rihe skalov (talk | contribs) |
||
| Line 219: | Line 219: | ||
|750,000,000 | |750,000,000 | ||
|300,000,000 | |300,000,000 | ||
|0 | |||
| | |||
|16 | |||
|- | |||
|F353 | |||
|Thera | |||
|100,000,000 | |||
|20,000,000 | |||
|0 | |0 | ||
| | | | ||
| Line 219: | Line 219: | ||
|750,000,000 | |750,000,000 | ||
|300,000,000 | |300,000,000 | ||
|0 | |||
| | |||
|16 | |||
|- | |||
|F353 | |||
|Thera | |||
|100,000,000 | |||
|20,000,000 | |||
|0 | |0 | ||
| | | | ||