More actions
No edit summary |
|||
| Line 145: | Line 145: | ||
| Onazel, Asesamy | | Onazel, Asesamy | ||
| Lossa | | Lossa | ||
|- | |||
| [[File:Logo faction amarr empire clean.png|24px]] [https://evemaps.dotlan.net/map/Devoid/Daredan#sec Daredan] | |||
| Akes | |||
| Hati, Riavayed, Uadelah | |||
| Hakshma, Laddiaha | |||
| Nakatre | |||
|- | |- | ||
| [[File:Logo faction gallente federation clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Elalan#sec Elalan] | | [[File:Logo faction gallente federation clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Elalan#sec Elalan] | ||