More actions
Hans Kraus (talk | contribs) No edit summary |
Hans Kraus (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|[[A Special Breed]] | |[[A Special Breed]] | ||
| 3 | | 3 | ||
| 2,800 | | 2,800 m³ | ||
| | | | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|[[A Special Delivery]] | |[[A Special Delivery]] | ||
| 1 | | 1 | ||
| 50 | | 50 m³ | ||
| Storyline | | Storyline | ||
| Line 22: | Line 22: | ||
|[[Air]] | |[[Air]] | ||
| 1 | | 1 | ||
| ? | | ? m³ | ||
| | | | ||
| Line 28: | Line 28: | ||
|[[Army Recruits]] | |[[Army Recruits]] | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | 1800 m³ | ||
| | | | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
|[[Arms Dealer]] | |[[Arms Dealer]] | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | 1800 m³ | ||
| | | | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
|[[Beefing Up]] | |[[Beefing Up]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 400 | | 400 m³ | ||
| | |||
|- | |||
|[[Breakdown]] | |||
| 1 | |||
| 280 m³ | |||
| | | | ||
| Line 46: | Line 52: | ||
|[[Cigarettes]] | |[[Cigarettes]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 120 | | 120 m³ | ||
| | | | ||
| Line 52: | Line 58: | ||
|[[Creeping Cold]] | |[[Creeping Cold]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 320 | | 320 m³ | ||
| Storyline | | Storyline | ||
| Line 58: | Line 64: | ||
|[[Equipped For The Job]] | |[[Equipped For The Job]] | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | 5400 m³ | ||
| | | | ||
| Line 64: | Line 70: | ||
|[[Fertile Ground]] | |[[Fertile Ground]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 320 | | 320 m³ | ||
| | | | ||
| Line 70: | Line 76: | ||
|[[Future Leaders]] | |[[Future Leaders]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 300 | | 300 m³ | ||
| | | | ||
| Line 76: | Line 82: | ||
|[[Giving Shelter]] | |[[Giving Shelter]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 280 | | 280 m³ | ||
| | | | ||
| Line 82: | Line 88: | ||
|[[High Command]] | |[[High Command]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 160 | | 160 m³ | ||
| | | | ||
| Line 88: | Line 94: | ||
|[[Hunger Strikes]] | |[[Hunger Strikes]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 280 | | 280 m³ | ||
| | |||
|- | |||
|[[Marriage]] | |||
| 2 | |||
| 200 m³ | |||
| | | | ||
| Line 94: | Line 106: | ||
|[[Miner Problems]] | |[[Miner Problems]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| ? | | ? m³ | ||
| | | | ||
| Line 100: | Line 112: | ||
|[[Medical Delivery]] | |[[Medical Delivery]] | ||
| 1 | | 1 | ||
| 270 | | 270 m³ | ||
| | | | ||
| Line 106: | Line 118: | ||
|[[Move The Goods]] | |[[Move The Goods]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 200 | | 200 m³ | ||
| | | | ||
| Line 112: | Line 124: | ||
|[[My Little Girl]] | |[[My Little Girl]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 240 | | 240 m³ | ||
| | | | ||
| Line 118: | Line 130: | ||
|[[Psssssssssh!]] | |[[Psssssssssh!]] | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | 5000 m³ | ||
| | | | ||
| Line 124: | Line 136: | ||
|[[Rat Problem]] | |[[Rat Problem]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 350 | | 350 m³ | ||
| | | | ||
| Line 130: | Line 142: | ||
|[[Save The Children]] | |[[Save The Children]] | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | 2000 m³ | ||
| | | | ||
| Line 136: | Line 148: | ||
|[[Stolen Arms]] | |[[Stolen Arms]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 300 | | 300 m³ | ||
| | | | ||
| Line 142: | Line 154: | ||
|[[Stress Reliever]] | |[[Stress Reliever]] | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | 3200 m³ | ||
| | | | ||
| Line 148: | Line 160: | ||
|[[Supplies For The Needy]] | |[[Supplies For The Needy]] | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | 2100 m³ | ||
| | | | ||
| Line 154: | Line 166: | ||
|[[Take This Away]] | |[[Take This Away]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 450 | | 450 m³ | ||
| | | | ||
| Line 160: | Line 172: | ||
|[[Troublemakers]] | |[[Troublemakers]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 250 | | 250 m³ | ||
| | | | ||
| Line 166: | Line 178: | ||
|[[Wee Bug Problem]] | |[[Wee Bug Problem]] | ||
| 2 | | 2 | ||
| 420 | | 420 m³ | ||
| <span style="color:red;">Half Completion Time</span> | | <span style="color:red;">Half Completion Time</span> | ||
|- | |- | ||
|[[Homeless People Everywhere]] | |[[Homeless People Everywhere]] | ||
| 1 | | 1 | ||
| 120 | | 120 m³ | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Category:Missions]][[Category:Distribution Missions]] | [[Category:Missions]][[Category:Distribution Missions]] | ||