More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
| 35.77M ISK | | 35.77M ISK | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=1 | December 2019 | ||
| Corelum C-type 50MN Microwarpdrive | | Corelum C-type 50MN Microwarpdrive | ||
| 135M ISK | | 135M ISK | ||
| rowspan= | | rowspan=1 | From Overseer Battleship | ||
|- | |||
|rowspan=1 | May 2020 | |||
| No Faction/Deadspace loot | |||
| 1.2M ISK | |||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||