More actions
| Line 15: | Line 15: | ||
| style="padding:10px;" | Ariea Thellare | | style="padding:10px;" | Ariea Thellare | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#00CC00|Production Manager}} | | style="padding:10px;" | {{co|#00CC00|Production Manager}} | ||
|- | |||
| [[Image:WilhelmNeko.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Wilhelm Neko | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Senior Production Officer}} | |||
|- | |- | ||
| [[Image:AnorNoban.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:AnorNoban.jpeg|80px|link=]] | ||
| Line 34: | Line 38: | ||
| [[Image:KiunaMcGullygosh.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:KiunaMcGullygosh.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Kiuna McGullygosh | | style="padding:10px;" | Kiuna McGullygosh | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||