More actions
m →Skills |
|||
| Line 26: | Line 26: | ||
| [[Image:ChristophPatrouette.jpg|80px|link=]] | | [[Image:ChristophPatrouette.jpg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Christoph Patrouette | | style="padding:10px;" | Christoph Patrouette | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| Line 46: | Line 38: | ||
| [[Image:QuazimodemCathulu.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:QuazimodemCathulu.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Quazimodem Cathulu | | style="padding:10px;" | Quazimodem Cathulu | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:Evrah.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Evrah | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:JackRipperJr.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Jack RipperJr | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:ArkadyMarten.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Arkady Marten | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:TazaranReese.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Tazaran Reese | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:HakkaraEto.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Hakkara Eto | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:AmoeborinCell.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Amoeborin Cell | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||