More actions
| Line 209: | Line 209: | ||
| Corelum C-Type Kinetic Energized Membrane | | Corelum C-Type Kinetic Energized Membrane | ||
| 0.5M ISK | | 0.5M ISK | ||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | |||
|- | |||
|rowspan=2 | Apr 2021 | |||
| Salvage & Normal Loot | |||
| 5M ISK | |||
|- | |||
| Corelum C-Type Medium Armor Repairer | |||
| 57M ISK | |||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | | rowspan=1 | From Overseer Battleship | ||
|- | |- | ||