More actions
| Line 217: | Line 217: | ||
| Corelum C-Type Medium Armor Repairer | | Corelum C-Type Medium Armor Repairer | ||
| 57M ISK | | 57M ISK | ||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | |||
|- | |||
|rowspan=2 | May 2021 | |||
| Salvage & Normal Loot | |||
| 8.5M ISK | |||
|- | |||
| No Faction/Deadspace Loot | |||
| 0M ISK | |||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | | rowspan=1 | From Overseer Battleship | ||
|- | |- | ||