More actions
Kai lahari (talk | contribs) No edit summary |
Kai lahari (talk | contribs) |
||
| Line 136: | Line 136: | ||
|| Arbalest || 4 || ? || ? || 4.00 || 20 || 45 || 22 || 4 || 0 || 13 || 15 | || Arbalest || 4 || ? || ? || 4.00 || 20 || 45 || 22 || 4 || 0 || 13 || 15 | ||
|- | |- | ||
|| Rocket II || 5 || ? || ? || 4. | || Rocket II || 5 || ? || ? || 4.00 || 20 || 50 || 35 || 4 || 0 || 17 || -13 | ||
|- | |- | ||
|| | || Balefire || 6 || ? || ? || 4.50 || 10 || 37 || 0 || 4 || 0 || 13 || -15 | ||
|- | |- | ||
|| | || N-1 Neon Type || 6 || ? || ? || 4.50 || 10 || 37 || 0 || 4 || 0 || 13 || -15 | ||
|- | |- | ||
|| | || Domination || 7 || ? || ? || 3.88 || 29 || 50 || 35 || 4 || 0 || 12 || -25 | ||
|- | |- | ||
|| | || Republic Fleet || 7 || ? || ?? || 3.88 || 29 || 50 || 35 || 4 || 0 || 12 || -25 | ||
|- | |- | ||
|| | || True Sansha || 7 || ? || ?? || 3.88 || 29 || 50 || 35 || 4 || 0 || 12 || -25 | ||
|- | |- | ||
|| Dread Gurista || 8 || ? || ?? || | || Caldari Navy || 8 || ? || ?? || 3.50 || 43 || 56 || 51 || 3 || -33 || 17 || -13 | ||
| | |- | ||
|| Dread Gurista || 8 || ? || ?? || 3.50 || 43 || 56 || 51 || 3 || -33 || 17 || -13 | |||
|- | |||
|| Khanid Navy || 8 || ? || ?? || 3.50 || 43 || 56 || 51 || 3 || -33 || 17 || -14 | |||
= Meta Level = | = Meta Level = | ||