More actions
Thomas Ownz (talk | contribs) m Fully cleared the site, added total approximate bounty payout |
m update loot table |
||
| Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|Jan 2021 | |Jan 2021 | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|Feb 2022 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||