More actions
m update loot table |
Lord Jadise (talk | contribs) m →Loot |
||
| Line 93: | Line 93: | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||
|Jun 2023 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|} | |} | ||
m update loot table |
m →Loot |
||
| Line 93: | Line 93: | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||
|Jun 2023 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|} | |} | ||