No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | Rocket | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 52: | Line 52: | ||
| 4.5 | | 4.5 | ||
| 0.644 | | 0.644 | ||
|- | |||
| 5 | |||
| Javelin Rocket | |||
| 29.7 | |||
| 150.0 | |||
| 20.0 | |||
| 2.0 | |||
| 3375.0 | |||
| 6.75 | |||
| 0.682 | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Line 62: | Line 72: | ||
| 3.75 | | 3.75 | ||
| 0.882 | | 0.882 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | Light Missile | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Auto-Targeting Light Missile I | ||
| | | 62.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| 40.0 | | 40.0 | ||
| Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Civilian Light Missile | ||
| | | 55.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| 40.0 | | 40.0 | ||
| Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Federation Navy Auto-Targeting Light Missile I | ||
| 70.0 | | 70.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Republic Fleet Auto-Targeting Light Missile I | ||
| 70.0 | | 70.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| Line 128: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| Auto-Targeting Light Missile I | | Imperial Navy Auto-Targeting Light Missile I | ||
| | | 70.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| 40.0 | | 40.0 | ||
| Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| Light Missile | | Caldari Navy Auto-Targeting Light Missile I | ||
| | | 70.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| 40.0 | | 40.0 | ||
| Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Light Missile | ||
| | | 83.0 | ||
| 170.0 | | 170.0 | ||
| 40.0 | | 40.0 | ||
| Line 186: | Line 186: | ||
| 18.75 | | 18.75 | ||
| 0.604 | | 0.604 | ||
|- | |||
| 5 | |||
| Fury Light Missile | |||
| 116.0 | |||
| 143.0 | |||
| 69.0 | |||
| 3.75 | |||
| 3750.0 | |||
| 14.0625 | |||
| 0.682 | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Line 196: | Line 206: | ||
| 9.375 | | 9.375 | ||
| 0.561 | | 0.561 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | Heavy Missile | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 222: | Line 222: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Auto-Targeting Heavy Missile I | ||
| | | 107.0 | ||
| 81.0 | | 81.0 | ||
| 140.0 | | 140.0 | ||
| Line 232: | Line 232: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Caldari Navy Auto-Targeting Heavy Missile I | ||
| 122.0 | | 122.0 | ||
| 81.0 | | 81.0 | ||
| Line 242: | Line 242: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| Heavy Missile | | Republic Fleet Auto-Targeting Heavy Missile I | ||
| | | 122.0 | ||
| | | 81.0 | ||
| 140.0 | | 140.0 | ||
| 6.5 | | 6.5 | ||
| Line 252: | Line 252: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| Auto-Targeting Heavy Missile I | | Federation Navy Auto-Targeting Heavy Missile I | ||
| | | 122.0 | ||
| 81.0 | | 81.0 | ||
| 140.0 | | 140.0 | ||
| Line 262: | Line 262: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Heavy Missile | ||
| | | 149.0 | ||
| | | 85.0 | ||
| 140.0 | | 140.0 | ||
| 6.5 | | 6.5 | ||
| Line 333: | Line 333: | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | Heavy Assault Missile | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 384: | Line 384: | ||
| 9.0 | | 9.0 | ||
| 0.882 | | 0.882 | ||
|- | |||
| 5 | |||
| Javelin Heavy Assault Missile | |||
| 90.0 | |||
| 101.0 | |||
| 125.0 | |||
| 4.0 | |||
| 3375.0 | |||
| 13.5 | |||
| 0.895 | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Line 394: | Line 404: | ||
| 7.5 | | 7.5 | ||
| 0.92 | | 0.92 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | Cruise Missile | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 420: | Line 420: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Caldari Navy Auto-Targeting Cruise Missile I | ||
| 323.0 | | 323.0 | ||
| 69.0 | | 69.0 | ||
| Line 430: | Line 430: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| Cruise Missile | | Imperial Navy Auto-Targeting Cruise Missile I | ||
| | | 323.0 | ||
| 69.0 | | 69.0 | ||
| 330.0 | | 330.0 | ||
| Line 450: | Line 450: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Federation Navy Auto-Targeting Cruise Missile I | ||
| 323.0 | | 323.0 | ||
| 69.0 | | 69.0 | ||
| Line 460: | Line 460: | ||
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
| | | Cruise Missile | ||
| | | 375.0 | ||
| 69.0 | | 69.0 | ||
| 330.0 | | 330.0 | ||
| Line 508: | Line 508: | ||
| 65.8 | | 65.8 | ||
| 0.882 | | 0.882 | ||
|- | |||
| 5 | |||
| Fury Cruise Missile | |||
| 525.0 | |||
| 58.0 | |||
| 567.0 | |||
| 10.5 | |||
| 4700.0 | |||
| 49.35 | |||
| 0.908 | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Line 518: | Line 528: | ||
| 32.9 | | 32.9 | ||
| 0.735 | | 0.735 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | XL Cruise Missile | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 551: | Line 551: | ||
| 7000.0 | | 7000.0 | ||
| 105.0 | | 105.0 | ||
| 0.882 | |||
|- | |||
| 5 | |||
| Precision XL Cruise Missile | |||
| 4750.0 | |||
| 48.0 | |||
| 5455.0 | |||
| 7.5 | |||
| 7000.0 | |||
| 52.5 | |||
| 0.882 | | 0.882 | ||
|- | |- | ||
| Line 561: | Line 571: | ||
| 7000.0 | | 7000.0 | ||
| 78.75 | | 78.75 | ||
| 0.882 | | 0.882 | ||
|- | |- | ||
| Line 585: | Line 585: | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | Torpedo | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||
| Line 636: | Line 636: | ||
| 12.96 | | 12.96 | ||
| 0.944 | | 0.944 | ||
|- | |||
| 5 | |||
| Rage Torpedo | |||
| 699.2 | |||
| 67.0 | |||
| 697.0 | |||
| 7.2 | |||
| 1500.0 | |||
| 10.8 | |||
| 0.967 | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Line 645: | Line 655: | ||
| 2700.0 | | 2700.0 | ||
| 19.44 | | 19.44 | ||
| 0.967 | | 0.967 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="font-size: 90%; text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
+ colspan=9 style="background-color: #222222; text-align:center; font-size: 100%;" | XL Torpedo | |||
|- style="background-color: #222222;" | | |- style="background-color: #222222;" | | ||
! Meta | ! Meta | ||