More actions
| Line 81: | Line 81: | ||
| 16M ISK | | 16M ISK | ||
| From Gistii Domination Scavenger <br>in lowsec | | From Gistii Domination Scavenger <br>in lowsec | ||
|- | |||
| rowspan=2 | 2024 Jan | |||
| Mid-Grade Halo Beta | |||
| 19M ISK | |||
| From Gistii Domination Scavenger <br>in hisec Part 3 | |||
|} | |} | ||