More actions
m →Loot |
|||
| Line 186: | Line 186: | ||
| Drone Components + Rogue Drone 46-X Nexus Chip + T2 Salvage | | Drone Components + Rogue Drone 46-X Nexus Chip + T2 Salvage | ||
| 56.2 million ISK | | 56.2 million ISK | ||
| | |||
|- | |||
| March 2024 | |||
| Drone Components + T2 Salvage | |||
| 1 million ISK | |||
| | | | ||
|} | |} | ||