More actions
Mednik Breau (talk | contribs) m fix |
Mednik Breau (talk | contribs) add dark glitter to table |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| ≥5,697,000 | | ≥5,697,000 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Glare Crust | | style="text-align: left;" | Glare Crust (0.4 sec or less) | ||
| ≥6 | | ≥6 | ||
| ≥796 | | ≥796 | ||
| 1,000 | | 1,000 | ||
| ≥796,000 | | ≥796,000 | ||
|- | |||
| style="text-align: left;" | Dark Glitter (0.1 sec) | |||
| ? | |||
| ? | |||
| 1,000 | |||
| ? | |||
|} | |} | ||