More actions
| Line 29: | Line 29: | ||
! Constellation | ! Constellation | ||
! System | ! System | ||
|- | |||
| rowspan="7" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/region/Venal Venal] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/ST-0EZ ST-0EZ] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/H-PA29 H-PA29] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/48R-PS 48R-PS] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/K3JR-J K3JR-J] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/48R-PS 48R-PS] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/N5Y-4N N5Y-4N] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/UTZ-7B UTZ-7B] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/6NJ8-V 6NJ8-V] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/UTZ-7B UTZ-7B] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Y-4CFK Y-4CFK] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/Y8HB-U Y8HB-U] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/PF-QHK PF-QHK] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/Y8HB-U Y8HB-U] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/P-VYVL P-VYVL] | |||
|} | |} | ||