More actions
Vaulix deaus (talk | contribs) |
Vaulix deaus (talk | contribs) |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|CO, Dennie Fleetfoot / Kevall Longstride || UK || G Assault || ✪ || Yes || Yes || Alpha | |CO, Dennie Fleetfoot / Kevall Longstride || UK || G Assault || ✪ || Yes || Yes || Alpha | ||
|- | |- | ||
|XO, | |XO, TrueXer0z || US Eastern || G Assault || ✪ ╬ || Yes || Yes || Bravo | ||
|- | |||
|Spec Ops. Captain, Open || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
|Aero Ops. Captain, Kain Reaver83 || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
|Mech Ops. Captain, Open || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
[[Category:DUST_University]] | [[Category:DUST_University]] | ||