More actions
| Line 148: | Line 148: | ||
|Combat | |Combat | ||
|<Racial> Battlecruiser 3; Varies | |<Racial> Battlecruiser 3; Varies | ||
|- | |||
|Noctis | |||
|Salvaging | |||
|ORE Industrial 3; tractor beams 3 | |||
|} | |} | ||
| Line 148: | Line 148: | ||
|Combat | |Combat | ||
|<Racial> Battlecruiser 3; Varies | |<Racial> Battlecruiser 3; Varies | ||
|- | |||
|Noctis | |||
|Salvaging | |||
|ORE Industrial 3; tractor beams 3 | |||
|} | |} | ||