More actions
Jim parsons (talk | contribs) Added Caldari Border Zone |
|||
| Line 167: | Line 167: | ||
| Jarkkolen | | Jarkkolen | ||
| Junsen | | Junsen | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/The_Forge/Ihilakken#sec Ihilakken] | |||
| Sakenta | |||
| Ansila, Aokannitoh, Hirtamon, Ikuchi | |||
| Hykkota, Ohmahailen, Outuni | |||
| Eskunen | |||
|- | |- | ||
| {{icon|minmatar|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Metropolis/Jonar#sec Jonar] | | {{icon|minmatar|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Metropolis/Jonar#sec Jonar] | ||