More actions
m →Loot |
m →Loot |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
| From Shadow Coreli Antagonist | | From Shadow Coreli Antagonist | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=2| Mar 2016 | ||
| Mid-grade Snake Alpha | | Mid-grade Snake Alpha | ||
| 11.6M ISK | | 11.6M ISK | ||
| From Shadow Serpentis Guard | | From Shadow Serpentis Guard | ||
|- | |||
| Coreli A-Type 1MN Afterburner | |||
| 22M ISK | |||
| From Shadow Coreli Antagonist | |||
|} | |} | ||
== Escalation == | == Escalation == | ||