More actions
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| '''Guristas Pirates''' || Kinetic || Thermal || Kinetic (79%) || Thermal (18%) || EM(2%) || Explosive (1%) | | '''Guristas Pirates''' || Kinetic || Thermal || Kinetic (79%) || Thermal (18%) || EM(2%) || Explosive (1%) | ||
|- | |||
| '''Khanid''' || EM || Thermal || Thermal || EM || || | |||
|- | |- | ||
| '''Mercenaries''' || Kinetic || Thermal || Kinetic || Thermal || Explosive || EM | | '''Mercenaries''' || Kinetic || Thermal || Kinetic || Thermal || Explosive || EM | ||
|- | |- | ||
| '''Mordu's Legion''' || Kinetic || Thermal ||Kinetic (70%) || Thermal (30%) || || | | '''Mordu's Legion''' || Kinetic || Thermal ||Kinetic (70%) || Thermal (30%) || || | ||
|- | |||
| '''Odamin''' || Kinetic || Thermal || Kinetic || Thermal || || | |||
|- | |- | ||
| '''Rogue Drones''' || EM || Thermal || Thermal (42%) || Kinetic (32%) || EM(22%) || Explosive (4%) | | '''Rogue Drones''' || EM || Thermal || Thermal (42%) || Kinetic (32%) || EM(22%) || Explosive (4%) | ||