No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
| Corpii A-Type Adaptive Nano Plating | | Corpii A-Type Adaptive Nano Plating | ||
| ~80 million ISK | | ~80 million ISK | ||
| Dark Blood Alpha | |||
|- | |||
| Cruor BPC | |||
| ~70 million ISK | |||
| Dark Blood Alpha | | Dark Blood Alpha | ||
|- | |- | ||
| Line 112: | Line 116: | ||
| ~100k ISK | | ~100k ISK | ||
| Dark Blood Alpha | | Dark Blood Alpha | ||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||