More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 165: | Line 165: | ||
| (Omni) <ref name="omni" /> | | (Omni) <ref name="omni" /> | ||
| (Omni) <ref name="omni" /> | | (Omni) <ref name="omni" /> | ||
| (all) | |||
|- | |||
| [[Triglavian Invasion]]<br /><b><i>(speculative)</i></b> | |||
| Kinetic / Explosive | |||
| Explosive / Thermal | |||
| (all) | | (all) | ||
|- | |- | ||