| Line 65: | Line 65: | ||
| [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Tilikum Tilikum] | | [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Tilikum Tilikum] | ||
| Orca | | Orca | ||
| YC121- | | YC121-03-10 | ||
| YC121- | | YC121-07-06 | ||
| [https://zkillboard.com/kill/77667256/ <span style="color: red">876,291,199.49 ISK</span>] | | [https://zkillboard.com/kill/77667256/ <span style="color: red">876,291,199.49 ISK</span>] | ||
|- | |- | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Burmeister%27s_porpoise Burmeister] | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Burmeister%27s_porpoise Burmeister] | ||
| Porpoise | | Porpoise | ||
| YC121- | | YC121-01-25 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category: | | [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Taku Taku] | ||
| Orca | | Orca | ||
| YC121- | | YC121-04-05 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
| [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Ikaika Ikaiki] | | [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Ikaika Ikaiki] | ||
| Orca | | Orca | ||
| YC121- | | YC121-07-08 | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Nyar Nyar] | |||
| Orca | |||
| YC***-**-** | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [https://orcapod.fandom.com/wiki/Category:Unna Unna] | |||
| Orca | |||
| YC***-**-** | |||
| | | | ||
| | | | ||