More actions
Created page with "16px image:icon green check.png image:icon yellow circle.png image:icon red x.png 16px [[image:icon person.p..." |
|||
| (176 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
[[image: | == Pirate faction table == | ||
[[image: | {| class="wikitable sortable" style="text-align:center; color:white;" | ||
[[image: | |- | ||
[[image: | ! style="background-color:#222222;" | Pirate faction | ||
[[image: | ! style="width:5em; background-color:#222222;" | Amarr | ||
[[image: | ! style="width:5em; background-color:#222222;" | Caldari | ||
! style="width:5em; background-color:#222222;" | Gallente | |||
! style="width:5em; background-color:#222222;" | Minmatar | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_angel.png|32px]] [[Angel Cartel]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_minmatar.png|32px]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_blood_raiders.png|32px]] [[Blood Raiders]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_amarr.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_minmatar.png|32px]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_guristas.png|32px]] [[Guristas]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_caldari.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_mordus.png|32px]] [[Mordu's Legion]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_caldari.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left; padding-right:1em;" | [[image:isis_sansha.png|32px]] [[Sansha's Nation]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_amarr.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_caldari.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_serpentis.png|32px]] [[Serpentis]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_minmatar.png|32px]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_soe.png|32px]] [[Sisters of EVE]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_amarr.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
|} | |||