More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 136: | Line 136: | ||
! Drops from | ! Drops from | ||
! Note | ! Note | ||
|- | |||
| T1 Gas Cloud Harvester, salvage | |||
| 3-5M ISK | |||
| Floating Debris | |||
| 100% drop rate | |||
|- | |- | ||
| Talocan components | | Talocan components | ||
| 500K-5M ISK | | 500K-5M ISK | ||
| Talocan Debris | | Talocan Debris Segment | ||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|- | |- | ||