More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| Rewards || Example | | Rewards || Example | ||
|- | |||
| | |||
Bonus || 2,000,000 ISK | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| Rewards || Example | | Rewards || Example | ||
|- | |||
| | |||
Bonus || 2,000,000 ISK | |||
|} | |} | ||