More actions
Mortis Osket (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| Drone Capillary Fluid | | Drone Capillary Fluid | ||
| 1.35M ISK | | 1.35M ISK | ||
| rowspan=1 | | |||
|- | |||
| rowspan=1 | January 2021 | |||
| Drone Synaptic Relay Wiring | |||
| 63K ISK | |||
| rowspan=1 | | | rowspan=1 | | ||
|} | |} | ||