More actions
| Line 81: | Line 81: | ||
| 2.59M ISK | | 2.59M ISK | ||
| rowspan=1 | | | rowspan=1 | | ||
|- | |||
| rowspan=2 | April 2021 | |||
| Drone Synaptic Relay Wiring | |||
| 0.1M ISK | |||
| rowspan=2 | | |||
|- | |||
| Sentient Remote Sensor Booster | |||
| 7.3M ISK | |||
|- | |||
|} | |} | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
| 2.59M ISK | | 2.59M ISK | ||
| rowspan=1 | | | rowspan=1 | | ||
|- | |||
| rowspan=2 | April 2021 | |||
| Drone Synaptic Relay Wiring | |||
| 0.1M ISK | |||
| rowspan=2 | | |||
|- | |||
| Sentient Remote Sensor Booster | |||
| 7.3M ISK | |||
|- | |||
|} | |} | ||