More actions
Vorkan Dosja (talk | contribs) |
Vorkan Dosja (talk | contribs) |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| Assier Annages | | Assier Annages | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Jordareen Cyla Athonille | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Kimeemaru | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||