More actions
m content was removed to "be remade" |
|||
| Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|[faction] | |Women's/Men's [faction] Stargate Crew Shoes | ||
| | |10.000 LP + 5.000.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[ | |<T1 Frigate> [Corp] Skin | ||
| | |10.000 LP + 5.000.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Women's/Men's [faction] Stargate Crew Pants | ||
| | |15.000 LP + 7.500.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |<T1 Destroyer> [Corp] Skin | ||
| | |15.000 LP + 7.500.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |<T1 Cruiser> [Corp] Skin | ||
| | |25.000 LP + 12.500.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Women's/Men's [faction] Stargate Crew Top | ||
| | |25.000 LP + 12.500.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |<T1 Battlecruiser> [Corp] Skin | ||
| | |40.000 LP + 20.000.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Women's/Men's [Corp] Jacket | ||
| | |50.000 LP + 25.000.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |<T1 Battleship> [Corp] Skin | ||
| | |50.000 LP + 25.000.000 isk | ||
| | | | ||
|- | |||
|Women's/Men's [faction] Command Jacket | |||
|70.000.000 LP + 35.000.000 isk | |||
| | |||
|} | |} | ||
==See also== | ==See also== | ||