San Miyazaki (talk | contribs) |
San Miyazaki (talk | contribs) |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
! ENEMY !! START DATE !! END DATE !! WAR REPORT | ! ENEMY !! START DATE !! END DATE !! WAR REPORT | ||
|- | |- | ||
| || || || | | [https://evemaps.dotlan.net/alliance/E.X.I.L.E E.X.I.L.E]<br>[https://evemaps.dotlan.net/corp/Sleep_Paralysis Sleep Paralysis] || 2021/06/25 || 2021/06/29 || [http://EVEWarReport.com/?ref=5eb4e7579024164 Link] | ||
|- | |||
| [https://evemaps.dotlan.net/alliance/WeR4 WeR4] || 2021/06/27 || 2021/06/30 || [http://EVEWarReport.com/?ref=a0550c31ee83c3f Link] | |||
|} | |} | ||