More actions
m →Loot |
mNo edit summary |
||
| Line 183: | Line 183: | ||
| ~67m isk | | ~67m isk | ||
| Third Location | | Third Location | ||
|- | |||
| Vigilant Blueprint (1-run BPC) | |||
| ~100 M ISK | |||
| Third location | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable complex collapsible collapsed" | {| class="wikitable complex collapsible collapsed" | ||