m →Groups |
mNo edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
| [[Koddestia_Kud_Usoko/Sandbox/Mastery:Resource Harvesting|Resource Harvesting]] | | [[Koddestia_Kud_Usoko/Sandbox/Mastery:Resource Harvesting|Resource Harvesting]] | ||
| Skills to improve your ship's ability to gather resources. | | Skills to improve your ship's ability to gather resources. | ||
|- | |||
| [[Koddestia_Kud_Usoko/Sandbox/Mastery:Scanning|Scanning]] | |||
| Skills to improve your ship's tanking abilities. | |||
|- | |- | ||
| [[Koddestia_Kud_Usoko/Sandbox/Mastery:Tanking|Tanking]] | | [[Koddestia_Kud_Usoko/Sandbox/Mastery:Tanking|Tanking]] | ||