More actions
Chunky Pops (talk | contribs) |
Chunky Pops (talk | contribs) |
||
| Line 243: | Line 243: | ||
| 440 million ISK | | 440 million ISK | ||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis Frigate @ Location#02 | | rowspan=1 | From Shadow Serpentis Frigate @ Location#02 | ||
|- | |||
| rowspan=1 | August 2017 | | rowspan=1 | August 2017 | ||
| Mid-grade Snake Alpha | | Mid-grade Snake Alpha | ||