More actions
m →Frigates and Destroyers: Rookie ships are corvettes now |
→Frigates and Destroyers: Add Crucifier Navy Issue |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
| 45 | | 45 | ||
| 15 | | 15 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Crucifier Navy Issue]] | |||
| Frigate | |||
| Amarr | |||
| 20 | |||
| 10 | |||
| | | | ||
| | | | ||