More actions
Reynard147 (talk | contribs) |
m →Loot |
||
| Line 182: | Line 182: | ||
| Drone Components + T2 Salvage | | Drone Components + T2 Salvage | ||
| 1 million ISK | | 1 million ISK | ||
|- | |||
| January 2023 | |||
| Drone Components + Rogue Drone 46-X Nexus Chip + T2 Salvage | |||
| 56.2 million ISK | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Expeditions]] | [[Category:Expeditions]] | ||