More actions
| Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| | | Tane Tengu | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Draco Decius | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| | | Tane Tengu | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Draco Decius | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||