More actions
m Add Boobook. |
m Change rookie Ship to Corvette. Add Geri and Bestla (Alliance Tournament XVIII |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
| CSM X Gift | | CSM X Gift | ||
| February, 2015 | | February, 2015 | ||
|- | |||
| [[Bestla]] | |||
| Cruiser | |||
| Minmatar | |||
| Alliance Tournament XVIII | |||
| December 2022 | |||
|- | |- | ||
| [[Echelon]] | | [[Echelon]] | ||
| Line 82: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| [[Echo]] | | [[Echo]] | ||
| | | Corvette | ||
| Angel Cartel | | Angel Cartel | ||
| Pax East 2013 | | Pax East 2013 | ||
| Line 104: | Line 110: | ||
| Alliance Tournament VII | | Alliance Tournament VII | ||
| Summer, 2009 | | Summer, 2009 | ||
|- | |||
| [[Geri]] | |||
| Frigate | |||
| Minmatar | |||
| Alliance Tournament XVIII | |||
| December 2022 | |||
|- | |- | ||
| [[Gnosis]] | | [[Gnosis]] | ||
| Line 136: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
| [[Hematos]] | | [[Hematos]] | ||
| | | Corvette | ||
| Blood Raiders | | Blood Raiders | ||
| Pax East 2013 | | Pax East 2013 | ||
| Line 142: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
| [[Immolator]] | | [[Immolator]] | ||
| | | Corvette | ||
| Sansha | | Sansha | ||
| Pax East 2013 | | Pax East 2013 | ||
| Line 322: | Line 334: | ||
|- | |- | ||
| [[Taipan]] | | [[Taipan]] | ||
| | | Corvette | ||
| Guristas | | Guristas | ||
| Pax East 2013 | | Pax East 2013 | ||
| Line 364: | Line 376: | ||
|- | |- | ||
| [[Violator]] | | [[Violator]] | ||
| | | Corvette | ||
| Serpentis | | Serpentis | ||
| Pax East 2013 | | Pax East 2013 | ||