More actions
| Line 75: | Line 75: | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| [[Image: | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| Line 96: | Line 96: | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| Dreeza | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Robert ap Llywelyn | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Parrish Askiras | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|} | |} | ||