More actions
Lord Jadise (talk | contribs) |
|||
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|Jun 2023 | |Jun 2023 | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|Aug 2023 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|Jun 2023 | |Jun 2023 | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|Aug 2023 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||