More actions
Maximus Stuu (talk | contribs) No edit summary |
Adding scan of belt to show example |
||
| (4 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
| Line 10: | Line 10: | ||
! scope="col" | m³ total | ! scope="col" | m³ total | ||
|- | |- | ||
| | | Pyroxeres | ||
| align="center" | 3 | | align="center" | 4 | ||
| align="center" | | | align="center" | 200,000 | ||
| align="center" | | | align="center" | 0,3 | ||
| align="center" | | | align="center" | 60,000 | ||
|- | |||
| Omber | |||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 20,000 | |||
| align="center" | 0,6 | |||
| align="center" | 12,000 | |||
|- | |- | ||
| Bistot | | Bistot | ||
| align="center" | 4 | | align="center" | 4 | ||
| align="center" | | | align="center" | 39,998 | ||
| align="center" | 16 | | align="center" | 16 | ||
| align="center" | | | align="center" | 639,968 | ||
|- | |- | ||
| | | Arkonor | ||
| align="center" | 3 | | align="center" | 3 | ||
| align="center" | 24,998 | |||
| align="center" | 24 | |||
| align="center" | 16 | | align="center" | 16 | ||
| align="center" | | | align="center" | 399,968 | ||
|- | |- | ||
| Mercoxit | | Mercoxit | ||
| align="center" | | | align="center" | 1 | ||
| align="center" | | | align="center" | 1,800 | ||
| align="center" | 40 | | align="center" | 40 | ||
| align="center" | | | align="center" | 72,000 | ||
|- | |- | ||
| Sum | | Sum | ||
| align="center" | | | align="center" | 13 | ||
| align="center" | | | align="center" | - | ||
| align="center" | | | align="center" | - | ||
| align="center" | 1, | | align="center" | 1,183,933 | ||
|} | |} | ||
[[Category:Ore sites]] | [[Category:Ore sites]] | ||
[[File:Medium-asteroid-anomaly.png]] | |||