More actions
m →Asteroid ore: Convert to sortable |
→Asteroid ore: adding new minerals per the new sov hubs. |
||
| Line 454: | Line 454: | ||
| Abyssal | | Abyssal | ||
| style="text-align:left;" | Pochven | | style="text-align:left;" | Pochven | ||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Eifyrium.png|24px|link=]] Eifyrium | |||
| 16 | |||
| 0.16 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 266 | |||
| | |||
| | |||
| Complex | |||
| style='text-align:left;' | A0 Stars | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Ytirium.png|24px|link=]] Ytirium | |||
| 0.6 | |||
| 0.006 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 240 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Coherent | |||
| style='text-align:left;' | A0 Stars | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Ducinium.png|24px|link=]] Ducinium | |||
| 16 | |||
| 0.16 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 170 | |||
| | |||
| Complex | |||
| style='text-align:left;' | A0 Stars | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Mordunium.png|24px|link=]] Mordunium | |||
| 0.1 | |||
| 0.001 | |||
| | |||
| 80 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Simple | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null/A0 | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Kylixium.png|24px|link=]] Kylixium | |||
| 1.2 | |||
| 0.012 | |||
| 300 | |||
| 200 | |||
| 550 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Variegated | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null" | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Griemeer.png|24px|link=]] Griemeer | |||
| 0.8 | |||
| 0.008 | |||
| 250 | |||
| | |||
| | |||
| 80 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Coherent | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Nocxite.png|24px|link=]] Nocxite | |||
| 4 | |||
| 0.04 | |||
| 900 | |||
| 150 | |||
| | |||
| | |||
| 105 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Coherent | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Hezorime.png|24px|link=]] Hezorime | |||
| 5 | |||
| 0.05 | |||
| 2000 | |||
| | |||
| | |||
| 120 | |||
| | |||
| 60 | |||
| | |||
| | |||
| Complex | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Ueganite.png|24px|link=]] Ueganite | |||
| 5 | |||
| 0.05 | |||
| 800 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 40 | |||
| | |||
| Complex | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|} | |} | ||
| Line 701: | Line 827: | ||
| | | | ||
| style="text-align:left;" | Pochven | | style="text-align:left;" | Pochven | ||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Eifyrium.png|24px|link=]] Eifyrium | |||
| 1600 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 0.166 | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | A0 Stars | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Ytirium.png|24px|link=]] Ytirium | |||
| 60 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | A0 Stars | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Ducinium.png|24px|link=]] Ducinium | |||
| 1600 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 0.106 | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | A0 Stars | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Mordunium.png|24px|link=]] Mordunium | |||
| 10 | |||
| | |||
| 8 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null/A0 | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Kylixium.png|24px|link=]] Kylixium | |||
| 120 | |||
| 2.5 | |||
| 1.666 | |||
| 4.583 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Griemeer.png|24px|link=]] Griemeer | |||
| 80 | |||
| 3.125 | |||
| | |||
| | |||
| 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Nocxite.png|24px|link=]] Nocxite | |||
| 400 | |||
| 2.25 | |||
| 0.375 | |||
| | |||
| | |||
| 0.262 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Hezorime.png|24px|link=]] Hezorime | |||
| 500 | |||
| 4 | |||
| | |||
| | |||
| 0.24 | |||
| | |||
| 0.12 | |||
| | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|- | |||
| style='text-align:left' | [[File:Ore Ueganite.png|24px|link=]] Ueganite | |||
| 500 | |||
| 1.6 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 0.08 | |||
| | |||
| style='text-align:left;' | Sov Null | |||
|} | |} | ||