m →Reward |
m reward added |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| 2024 September 14 || Inherent Implants 'Lancer' Gunnerey RF-903 || style="text-align: right;" | 17,300k | | 2024 September 14 || Inherent Implants 'Lancer' Gunnerey RF-903 || style="text-align: right;" | 17,300k | ||
|- | |||
| 2025 March 13 || Zainou 'Deadeye' Trajectory Analysis TA-703 || style="text-align: right;" | 20,282k | |||
|} | |} | ||