More actions
mNo edit summary |
|||
| Line 98: | Line 98: | ||
| style="text-align: right;" | 5.5M ISK | | style="text-align: right;" | 5.5M ISK | ||
| style="text-align: right;" | 91k ISK | | style="text-align: right;" | 91k ISK | ||
|- | |||
| 2025-07 | |||
| style="text-align: right;" | 3.13M ISK | |||
| style="text-align: right;" | 334k ISK | |||
| | | | ||
|} | |} | ||