More actions
Ajaqa Chajij (talk | contribs) →List of Systems: Import list from https://pastebin.com/KAqP5J43 as table |
Ajaqa Chajij (talk | contribs) Split out systems in Jove |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
== List of Systems == | == List of Systems == | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible" | ||
|System | |System | ||
| Line 97: | Line 98: | ||
|Syndicate | |Syndicate | ||
|Nullsec | |Nullsec | ||
|- | |- | ||
|TPAR-G | |TPAR-G | ||
| Line 582: | Line 578: | ||
|Verge Vendor | |Verge Vendor | ||
|Highsec | |Highsec | ||
|- | |- | ||
|QFF-O6 | |QFF-O6 | ||
| Line 862: | Line 853: | ||
|Outer Ring | |Outer Ring | ||
|Nullsec | |Nullsec | ||
|- | |- | ||
|Geztic | |Geztic | ||
| Line 1,288: | Line 1,269: | ||
|Wormhole | |Wormhole | ||
|} | |} | ||
=== Jove === | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible" | |||
|System | |||
|Constellation | |||
|Region | |||
|- | |||
|R79-I7 | |||
|6I-9Y2 | |||
|A821-A | |||
|- | |||
|YBYX-1 | |||
|3A-CND | |||
|J7HZ-F | |||
|- | |||
|REZ-YZ | |||
|BS8-ZQ | |||
|J7HZ-F | |||
|- | |||
|J-YQEC | |||
|VW-JMB | |||
|UUA-F4 | |||
|} | |||
[[Category:Ore sites]][[Category:Rare ore sites]] | [[Category:Ore sites]][[Category:Rare ore sites]] | ||