More actions
Added a solo travel column |
added rookie ships |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
| colspan="6" | '''Other''' | | colspan="6" | '''Other''' | ||
|- | |||
| Capsules || style="background-color: #aa0000" | No || style="background-color: #aa0000" | No || colspan="3" | | |||
|- | |- | ||
| Shuttles || style="background-color: #00aa00" | Yes || style="background-color: #00aa00" | Yes || colspan="3" | | | Shuttles || style="background-color: #00aa00" | Yes || style="background-color: #00aa00" | Yes || colspan="3" | | ||
|- | |- | ||
| | | Rookie Ships || style="background-color: #00aa00" | Yes || style="background-color: #00aa00" | Yes || colspan="3" | | ||
|- | |- | ||
| Mining Barges || style="background-color: #aa0000" | No || style="background-color: #aa0000" | No || colspan="3" | | | Mining Barges || style="background-color: #aa0000" | No || style="background-color: #aa0000" | No || colspan="3" | | ||